UniStudy2018

 

Перша безкоштовна онлайн-конференція
про освіту, дослідження і стажування за кордоном

 

 19 – 23 лютого
Щовечора о 19:00

 

Сучасний світ надає безліч можливостей для тих, хто прагне вчитися та самовдосконалюватися. Ви можете здобути освіту за кордоном із повним покриттям усіх витрат, розвиватися в колі однодумців та реалізовувати власні наукові та громадські проекти, брати участь у закордонних тренінгах, семінарах, конференціях з тем, які вас цікавлять.

t

 

Проте часто перед людиною, яка тільки-но починає цікавитися цими багатими можливостями, постає низка питань:

  • Де шукати грантові програми?
  • Яким має бути успішний кандидат?
  • Що потрібно для того, щоб пройти конкурс?
  • Що робити, коли грант отримано?

Та решта…

 

Для того, щоб об’єднати досвід багатьох людей, ми проводимо онлайн-конференцію UniStudy. Спікери нашого заходу залюбки поділяться власним досвідом участі у закордонних грантових програмах, навчання або проведення досліджень за кордоном та, власне, доланням каменів спотикання на шляху до стипендії. Також вони розкажуть про актуальні гранти, на які можете податися саме ВИ!

Мета проведення онлайн-конференції UniStudy2018 

– показати, які освітні та наукові можливості
існують та як їх використовувати з користю для себе

Кілька поширених питань:

w

 

На представників яких спеціальностей розрахована ця онлайн-конференція? 

  • На всі спеціальності. Немає значення, чи ви філолог, чи математик, чи хімік – ви знайдете для себе щось корисне.

Чи буде ця конференція цікава старшокласникам?

  • Так, якщо ви хочете, аби ваша дитина була вмотивована до вивчення іноземних мов та академічної успішності. Крім того, ви дізнаєтеся, як складати пакет аплікаційних документів.

Що потрібно для участі в конференції?

  • Тільки комп’ютер та доступ до інтернету.

Скільки це коштує?

  • Це безкоштовно 🙂

Ініціатори події

– Тетяна Кальченко, керівниця сайту UniStudy.org.ua

А також – лінгвіст, кандидат філологічних наук, викладач, мандрівниця, засновниця проекту «Науковий туризм» і учасниця багатьох освітніх заходів в Україні і за кордоном. Відвідала 18 країн і не збирається зупинятися на досягнутому.

Тетяна має досвід участі у багатьох освітніх проектах, зокрема таких:

  • «Study Tours to Poland» (Польща, 2009)
  • Swedish Institute Summer University «Gender Issues, Equality, Human Rights and Swedish Society» (Швеція, 2011)
  • Training course «Empowering Communities: Sharing, Learning, Implementing» (Чехія, 2013)
  • Synergy training «The Yellow Brick Road – How to create fulfillment in a jobless economy» (Нідерланди, 2014)
  • Winter School «Circulation and Collaboration: Perspectives for / in Interdisciplinarity» (Естонія, 2015)
Ініціатор події – Тетяна Кальченко

Орест Зуб,

засновник проекту OpenMind.com.ua

Мандрівник, блогер і онлайн-підприємець.

Веде блог про подорожі, саморозвиток і онлайн бізнес – OpenMind.com.ua.

Наразі відвідав більше 85 країн на 4 континентах. Заробляє дистанційно й допомагає це робити іншим, подорожуючи при цьому по 200+ днів у році.

Частий гість та спікер на різноманітних заходах (серед яких TEDx, icamp, smcamp, PechaKucha), а також гостьовий лектор в ЛНУ ім. Івана Франка, Києво-Могилянській академії, Вільній школі журналістики, Клубі ділових людей, Львівській міській раді, курсах Кругозір та інших організаціях.

СПІКЕРИ ПОДІЇ:

Сергій Богомолов

Тема доповіді: “PhD program in Australia: Scholarships, kangaroos and more”

Доктор Сергій Богомолов займається задачами, пов’язаними з розробкою автономних (кибер-фізичних) систем. Коло зацікавлень:  управління автономними системами та методи забезпечення їх коректності та надійності.

Отримав ступінь бакалавра в ХНУ ім. Каразіна, у подальшому – ступені магістра та доктора в Університеті Фрайбурга (Німеччина). Наразі керує своєю науковою групою в Австралійському національному університеті (Австралія)

Тетяна Кальченко

Тема доповіді: “Ефективна самопрезентація в мотиваційному листі”

Керівниця UniStudy.org.ua

Крім консультування у галузі освіти за кордоном, викладає українську мову, займається волонтерською діяльністю, цікавиться неформальним навчанням та новітніми освітніми методиками.

Тетяна – експерт у підборі програм на замовлення, консультуванні з питань подачі документів на проекти, редагуванні та складанні мотиваційних листів, а також інших грантових документів.

Анна Огойко

Анна Огойко

Тема доповіді: “Наживо з США: мій досвід на програмі “Fulbright Foreign Language Teaching Assistant”

Анна Огойко – випускниця Києво-Могилянської академії, викладач української мови, засновниця проектів Ukrainian Lessons та 200baliv.

Вона стала однією з перших трьох українців, які взяли участь у програмі “Language Teaching Assistant” від Fulbright (FLTA). За умовами програми, 2017-2018 навчальний рік Анна проводить у Філадельфії: вона вчиться і викладає українську мову в Пенсильванському університеті (про Анну на сайті університету).

У презентації Анна розповість про своє життя в Сполучених Штатах, а також про те, як податися на FLTA і на що треба звертати особливу увагу, щоб на будь-яку навчальну програму вибрали саме вас.

Олександра Кулик

Тема доповіді: “Досвід отримання стипендій ДААД та мої 5 років у Німеччині”

 Олександра Кулик живе вже п’ять років у Німеччині і наразі працює консультантом в галузі страхування  в компанії Делойт. Вона закінчила Харківський Політехнічний Інститут за фахом Прикладна математика, після чого завдяки стипендії ДААД отримала ступінь магістра з Фінансової та страхової математики у Мюнхенському Технічному Університеті. Окрім професійної діяльності, Олександра захоплюється архітектурою, історією і полюбляє ходити в піші та вело-походи.
 
В своїй доповіді Олександра розповість про свій досвід отримання стипендій ДААД, про особливості навчання та стажування у Німеччині, а також дасть корісні поради тим, кто хоче якомога скоріше інтегруватися в німецьке суспільство.

Євгенія Дядько

Тема доповіді: “Гранти на науку в часи змін”

К.е.н., президент Interdisciplinary Research Foundation (IRF, Poland), координатор американського проекту “Barriers for women entrepreneurship in Poland”, засновник проекту kayfun.me

Євгенія розповість про свій досвід отримання грантів на участь у програмах TEMPUS (Німеччина), та Kirkland (Польща), особливості координації американського гендерного проекту у Польщі, можливості фінансової допомоги для НГО наукового спрямування, та лайфхаки для сучасного науковця в міжнародному масштабі.

Тема доповіді: “Навчання в “бікіні”. Стипендіальна програма “Darmasiswa” уряду Індонезії: як, що, куди і навіщо. “

Анастасія Доценко – випускниця Технологічного університету десятого листопада (Institute Teknologi Sepuluh Nopember) м. Сурабая, Східна Ява та засновниця проекту gilatravels.com Вона на власному досвіді розповість про специфіку навчання та культурні особливості  тропічної країни. 

За півтора роки Анастасія не тільки повчилася в Індонезії, але й встигла відчути, що таке працювати, волонтерити та нестандартно подорожувати цією країною. Під час презентації Анастасія поділиться лайфхаками життя в Індонезії та надасть рекомендації щодо місця навчання, напряму та подачі документів на стипендію. 

Орест Зуб

Тема доповіді: “Як міжнародні навчальні програми допомогли мені “знайти себе” і запустити прибутковий бізнес, яким займаюся і досі”

Завдяки міжнародним навчальним програмам Оресту вдалося відвідати понад 25 країн, ще будучи студентом, а його вибір професійних стажувань після завершення вишу неабияк позитивно повпливав на подальший професійний розвиток.

Ольга Німко

Тема доповіді: “Постдок у Центрально-Європейському університеті (Будапешт, Угорщина)”

Німко Ольга, доцент кафедри правознавства Житомирського національного агроекологічного університету. Кандидат юридичних наук з 2008 року. Сфера наукових інтересів: Адміністративне право, право інтелектуальної власності, медичне право. Наразі перебуває на науковому постдок-стажуванні за програмою Research Excellence Fellow в Центрі етики та права в біомедицині Центрально-Європейського університету.  

Склад спікерів оновлюється!

Маєте, що розповісти, та бажаєте стати спікером? Чудово!

Будь ласка, напишіть нам листа на і-мейл unistudy.org.ua@gmail.com з темою “Спікер UniStudy-2018”, вказавши:

1) тему Вашого виступу;

2) інформацію про спікера, як це є на сторінці;

3) Підтвердження наявності у вас експертних знань і практики;

4) Приклади ваших виступів на інших подіях.

*** Впевнена, Ваша доповідь буде надзвичайно корисною для учасників цієї конференції!

 

Отримайте подарунок!

Спеціальний бонус для учасників:

 

Відразу після реєстрації ви маєте можливість
гарантовано отримати корисну інфографіку:
чек-лист зі вступу на омріяну програму + алгоритм складання якісного мотиваційного листа.

 

Щось не зрозуміло або маєте додаткові запитання?

Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді вам допомогти!

unistudy.org.ua@gmail.com